Менюхолдер А4 формату с белой ножкой
- 120.00грн.
- 5 або більше 115.00грн.
- Модель: 103
- Наявність: Немає в наявності
Меню-холдер А4 Меню-холдер формату А4 його ще називають тейбл тент, складається з двох частин, верхня частина і нижня (основа). Верхня частина тейблтента виготовляється з акрилу прозорого, нижня частина (основа) виробляється з акрилу кольорового (сірий, синій, чорний тощо) і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практич..
Меню-холдер А4
Меню-холдер формату А4 його ще називають тейбл тент, складається з двох частин, верхня частина і нижня (основа). Верхня частина тейблтента виготовляється з акрилу прозорого, нижня частина (основа) виробляється з акрилу кольорового (сірий, синій, чорний тощо) і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні. Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на тримач цінника.
| Характеристика | |
| Высота | 328 мм |
| Глубина | 72 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 210 мм |
