Менюхолдер А4 формату горизонтальний
- 66.00грн.
- 5 або більше 64.00грн.
- Модель: 202
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер А4 формату горизонтальний L-образний Менюхолдер А4 формату його ще називають тейбл тент. Підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого постера на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні. Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на тримач цінника. Матеріал:&n..
Менюхолдер А4 формату горизонтальний L-образний
Менюхолдер А4 формату його ще називають тейбл тент. Підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого постера на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні. Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на тримач цінника.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 297 мм ;
Висота: 210 мм ;
Товщина: 1.8 мм ;
Глибина: 120 мм.

| Характеристика | |
| Высота | 210 мм |
| Глубина | 120 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 297 мм |
