Менюхолдер А5 формату L-подібний горизонтальний
- 42.00грн.
- 10 або більше 40.00грн.
- Модель: 209
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер формату А5 горизонтальний L- подібний Менюхолдер формату А5 його ще називають тейбл тент.Підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач. М..
Менюхолдер формату А5 горизонтальний L- подібний
Менюхолдер формату А5 його ще називають тейбл тент.Підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 210 мм ;
Висота: 148 мм ;
Товщина: 1.8 мм ;
Глибина: 62 мм.

| Характеристика | |
| Высота | 148 мм |
| Глубина | 62 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 210 мм |
