Менюхолдер А5 формату с цветной ножкой горизонтальний
- 65.00грн.
- 5 або більше 62.00грн.
- Модель: 110
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер формату А5 горизонтальний Менюхолдер формату А5 горизонтальний його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках. Матеріал: Акрил; Колір: Прозорий; Ширина: 210 мм ; Висота: 148 мм ; Товщина: 1.8 мм ; Глибина: 80 мм. ..
Менюхолдер формату А5 горизонтальний
Менюхолдер формату А5 горизонтальний його ще називають тейбл тент. Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 210 мм ;
Висота: 148 мм ;
Товщина: 1.8 мм ;
Глибина: 80 мм.

| Характеристика | |
| Высота | 174 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 210 мм |
