Карман А4 вертикальний
- 69.00грн.
- 5 або більше 65.00грн.
- Модель: 401
- Наявність: Немає в наявності
Кишеня А4 вертикальна Кишеня формату А4 вертикальна, розміри 219 x 302 x 1.8 мм, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 240 мм..
Кишеня А4 вертикальна
Кишеня формату А4 вертикальна, розміри 219 x 302 x 1.8 мм, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 240 мм ;
висота: 308 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 5 мм

| Характеристика | |
| Высота | 308 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 240 мм |
