Кишеня А4 горизонтальний
- 75.00грн.
- 5 або більше 71.00грн.
- Виробники Клик сервис
- Модель: 402
- Наявність: Немає в наявності
Кишеня А4 горизонтальна Кишеня формату А4 горизонтальна, розміри 305 x 212 x 1.8 мм, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 317&nbs..
Кишеня А4 горизонтальна
Кишеня формату А4 горизонтальна, розміри 305 x 212 x 1.8 мм, виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення рекламних матеріалів, брошур. Виробляємо кишені будь-яких розмірів запропонованих Вами, варіантів дизайну, форми розміру, кольору і будь-яких інших Ваших побажань.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 317 мм ;
висота: 220 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 5 мм

| Характеристика | |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 5 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Fast-food|HoReCa|Реклама|Торговые магазины |
| Тип | Горизонтальный |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 317 мм |
