Цінникотримач из акрила L-подібний А7 105*74 мм
- 15.00грн.
- 200 або більше 13.00грн.
- Модель: 207
- Наявність: Немає в наявності
Тримач цінника Тримач цінника формату А7 , підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач цінника. ..
Тримач цінника
Тримач цінника формату А7 , підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач цінника.

| Характеристика | |
| Высота | 330 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 210 мм |
