Цінникотримач из акрила вертикальний L-подібний 80*120мм
- 14.00грн.
- 200 або більше 12.00грн.
- Модель: 354-1
- Наявність: Немає в наявності
Тримач для цінника Тримач для цінника під формат 80*120 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач для цінник..
Тримач для цінника
Тримач для цінника під формат 80*120 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач для цінника.

| Характеристика | |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 80 мм |
