Цінникотримач из акрила L-подібний 40*30мм
- 7.00грн.
- 200 або більше 6.00грн.
- Модель: 352
- Наявність: Немає в наявності
Тримач цінника Тримач цінника під формат 40*30мм, підставка для цінника виготовляється з прозорого акрилу і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у використанні та практичні. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач цінника. ..
Тримач цінника
Тримач цінника під формат 40*30мм, підставка для цінника виготовляється з прозорого акрилу і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні та легкі у використанні та практичні. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на тримач цінника.

| Характеристика | |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 20 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 40 мм |
