Підставка під взуття 200 x 125 x 1.8 мм
- 55.00грн.
- 10 або більше 53.00грн.
- Модель: 509
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під взуття Підставка під взуття виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування взуття на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матері..
Підставка під взуття
Підставка під взуття виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування взуття на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 200 мм ;
висота: 125 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 200 мм

| Характеристика | |
| Высота | 125 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 200 мм |
