Підставка для взуття
- 15.00грн.
- 10 або більше 13.00грн.
- Модель: 510
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для взуття Підставка для взуття виготовляється з акрилу прозорого та служить для гарного розташування взуття на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матері..
Підставка для взуття
Підставка для взуття виготовляється з акрилу прозорого та служить для гарного розташування взуття на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 60 мм ;
висота: 45 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 110 мм

| Характеристика | |
| Высота | 45 мм |
| Глубина | 110 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 60 мм |
