Менюхолдер А4 формату горизонтальний
- 110.00грн.
- 5 або більше 105.00грн.
- Модель: 111
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер А4 горизонтальний Менюхолдер А4 формату горизонтальний його ще називають тейбл тент, складається з двох частин , верхня частина і нижня (основа).Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформаці..
Менюхолдер А4 горизонтальний
Менюхолдер А4 формату горизонтальний його ще називають тейбл тент, складається з двох частин , верхня частина і нижня (основа).Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 298 мм;
Висота: 215 мм;
Товщина: 1.8 мм;
Глибина: 72 мм

| Характеристика | |
| Высота | 215 мм |
| Глубина | 72 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 298 мм |
