Підставка під помади
- 45.00грн.
- 10 або більше 40.00грн.
- Модель: 517
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для помади 170 x 80 x 1.8 мм Підставки під помаду виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування помади, лаків на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію н..
Підставка для помади 170 x 80 x 1.8 мм
Підставки під помаду виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування помади, лаків на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 170 мм ;
висота: 80 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 80 мм

| Характеристика | |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 170 мм |
