Візитниця настільна, подставка под визитки.
- 25.00грн.
- 5 або більше 21.00грн.
- Модель: 1100
- Наявність: Немає в наявності
Візитниці Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 90 мм ; висота: 51 мм ; товщина: 1.8 мм ; глибина: 49 мм ..
Візитниці
Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 90 мм ;
висота: 51 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 49 мм

| Характеристика | |
| Высота | 51 мм |
| Глубина | 49 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 90 мм |
