Візитниця настільна, подставка под визитки.
- 25.00грн.
- 5 або більше 21.00грн.
- Модель: 1101
- Наявність: Немає в наявності
Візитниці Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 96 мм ; висота: 17 мм ; товщина: 1.8 мм ; глибина: 56 мм ..
Візитниці
Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 96 мм ;
висота: 17 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 56 мм

| Характеристика | |
| Высота | 17 мм |
| Глубина | 56 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 96 мм |
