Підставка під біжутерію, подставка под браслеты.
- 15.00грн.
- 10 або більше 12.00грн.
- Модель: 1302
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під біжутерію, підставка під браслети. Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі в застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інфор..
Підставка під біжутерію, підставка під браслети.
Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі в застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 35 мм ;
висота: 199 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 90 мм

| Характеристика | |
| Высота | 199 мм |
| Глубина | 90 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 35 мм |
