Підставка під браслети.
- 29.00грн.
- 10 або більше 25.00грн.
- Модель: 1305
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під браслет Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. м..
Підставка під браслет
Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 120 мм ;
висота: 170 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 60 мм

| Характеристика | |
| Высота | 170 мм |
| Глубина | 60 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 120 мм |
