Підставка під комплект
- 10.00грн.
- 10 або більше 7.00грн.
- Модель: 1600
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під комплект, браслет Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку..
Підставка під комплект, браслет
Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 47 мм ;
висота: 83 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 30 мм

| Характеристика | |
| Высота | 83 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 47 мм |
