Підставка під шпильки 110 x 125 x 1.8 мм.
- 26.00грн.
- 10 або більше 23.00грн.
- Модель: 1402
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під заколки Підставка під заколки виготовляється з акрилу прозорого та служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. ..
Підставка під заколки
Підставка під заколки виготовляється з акрилу прозорого та служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають привабливий зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 110 мм ;
висота: 125 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 55 мм

| Характеристика | |
| Высота | 125 мм |
| Глубина | 55 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 110 мм |
