Підставка під шпильки
- 84.00грн.
- 10 або більше 80.00грн.
- Модель: 1411
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під заколки Підставка під заколки виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матер..
Підставка під заколки
Підставка під заколки виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 300 мм ;
висота: 290 мм ;
товщина: 1,8 мм ;
глибина: 99 мм

| Характеристика | |
| Высота | 290 мм |
| Глубина | 99 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 300 мм |
