Підставка під каблучки
- 65.00грн.
- 10 або більше 61.00грн.
- Модель: 1501
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під кільця Підставка під кільця виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал:..
Підставка під кільця
Підставка під кільця виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 280 мм ;
висота: 21 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 122 мм

| Характеристика | |
| Высота | 21 мм |
| Глубина | 122 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 280 мм |
