Підставка під каблучку
- 9.00грн.
- 10 або більше 7.00грн.
- Модель: 1502
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під кільця Підставка під кільця виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал:..
Підставка під кільця
Підставка під кільця виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Кольоровий;
ширина: 48 мм ;
висота: 20 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 45 мм

| Характеристика | |
| Высота | 20 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 48 мм |
