Менюхолдер под еврофлаер вертикальний
- 45.00грн.
- 10 або більше 41.00грн.
- Модель: 104
- Наявність: Немає в наявності
Меню холдер для флаєрів з трикутною підставкою. Меню холдер для формату для флаєрів його ще називають тейбл тент, складається з двох частин, верхня частина та нижня (основа). Верхня та нижня частина тейблтента виготовляються з акрилу прозорого та служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках, які зручні та легкі у використанні, і практичні ..
Меню холдер для флаєрів з трикутною підставкою.
Меню холдер для формату для флаєрів його ще називають тейбл тент, складається з двох частин, верхня частина та нижня (основа). Верхня та нижня частина тейблтента виготовляються з акрилу прозорого та служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках, які зручні та легкі у використанні, і практичні у користуванні. Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінниководержатель.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 100 мм ;
висота: 235 мм ;
товщина: 1.8,
глибина: 70 мм

| Характеристика | |
| Высота | 242 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 100 мм |
