Менюхолдер А5 формату горизонтальний
- 63.00грн.
- 10 або більше 60.00грн.
- Модель: 112
- Наявність: Немає в наявності
Менюхолдер А5 формату горизонтальний Менюхолдер формату А5 його ще називають тейбл тент. Виріб виготавляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках. матеріал: Акрил, колір: Прозорий; ширина: 210 мм ; висота: 174 мм ; товщина: 1.8, глибина: 70 мм ..
Менюхолдер А5 формату горизонтальний
Менюхолдер формату А5 його ще називають тейбл тент. Виріб виготавляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах і стійках.
матеріал: Акрил,
колір: Прозорий;
ширина: 210 мм ;
висота: 174 мм ;
товщина: 1.8,
глибина: 70 мм

| Характеристика | |
| Высота | 174 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 210 мм |
