Підставка під ручки та олівці 160 x 63 x 1.8 мм.
- 32.00грн.
- 5 або більше 28.00грн.
- Модель: 511
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під ручки та олівці Підставка під ручки та олівці на 6 штук виготавляється з акрилу прозорого і служить для гарного розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі в застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготавляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформац..
Підставка під ручки та олівці
Підставка під ручки та олівці на 6 штук виготавляється з акрилу прозорого і служить для гарного розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі в застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготавляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 160 мм ;
висота: 63 мм ;
товщина: 1,8 мм ;
глибина: 83 мм

| Характеристика | |
| Высота | 63 мм |
| Глубина | 83 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 160 мм |
