Підставка під поліграфію
- 45.00грн.
- 10 або більше 40.00грн.
- Модель: 1201
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під поліграфію Підставка під поліграфію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування поліграфії на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.&..
Підставка під поліграфію
Підставка під поліграфію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування поліграфії на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 96 мм ;
висота: 88 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 96 мм

| Характеристика | |
| Высота | 88 мм |
| Глубина | 96 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 96 мм |
