Підставка під годинник 40 x 115 x 1.8 мм.
- 12.00грн.
- 10 або більше 9.00грн.
- Модель: 505-1
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під годинник Підставка під годинник виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування годинника на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. ..
Підставка під годинник
Підставка під годинник виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування годинника на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 40 мм ;
висота: 115 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 53 мм

| Характеристика | |
| Высота | 115 мм |
| Глубина | 53 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 40 мм |
