Підставка під комплекты
- 33.00грн.
- 10 або більше 29.00грн.
- Модель: 1604
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під комплекти Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. ..
Підставка під комплекти
Підставка під біжутерію виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 140 мм ;
висота: 220 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 89 мм

| Характеристика | |
| Высота | 220 мм |
| Глубина | 89 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 140 мм |
