Менюхолдер А4 вертикальний "Y" подібний
- 115.00грн.
- 5 або більше 110.00грн.
- Модель: 115
- Наявність: Немає в наявності
Тримач меню А4 Тримач меню А4 формату його також називають тейбл тент, складається з двох частин, верхня частина та нижня (основа).Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотрим..
Тримач меню А4
Тримач меню А4 формату його також називають тейбл тент, складається з двох частин, верхня частина та нижня (основа).Виріб виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликого плаката на столах та стійках, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні.Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримач.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 210 мм;
Висота: 328 мм;
Товщина: 1.8 мм;
Глибина: 72 мм

| Характеристика | |
| Высота | 328 мм |
| Глубина | 72 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 210 мм |
