Коробка для чеків
- 60.00грн.
- 10 або більше 55.00грн.
- Модель: 1200
- Наявність: Немає в наявності
Коробка для чеків Коробка для чеків виготовляється з акрилу прозорого і служить для утилізації чеків на столах і стійках магазинів, аптек, тощо, які зручні та легкі у застосуванні і практичні у використанні. Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на коробці для чеків. Матеріал: Акрил; Колір: Прозорий; Ширина: 104 мм; Висота: 100 мм; Товщ..
Коробка для чеків
Коробка для чеків виготовляється з акрилу прозорого і служить для утилізації чеків на столах і стійках магазинів, аптек, тощо, які зручні та легкі у застосуванні і практичні у використанні. Є можливість наносити зображення логотипів або іншу інформацію на коробці для чеків.
Матеріал: Акрил;
Колір: Прозорий;
Ширина: 104 мм;
Висота: 100 мм;
Товщина: 1.8 мм;
Глибина: 104 мм

| Характеристика | |
| Высота | 100 мм |
| Глубина | 104 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 104 мм |
