Підставка під блиск
- 70.00грн.
- 10 або більше 65.00грн.
- Модель: 1900
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під блиск Підставка під блиск виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріа..
Підставка під блиск
Підставка під блиск виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 55 мм ;
висота: 235 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 180 мм

| Характеристика | |
| Высота | 235 мм |
| Глубина | 180 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 55 мм |
