Підставка для лаків
- 50.00грн.
- 10 або більше 46.00грн.
- Модель: 2100
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для лаків Підставка під лак виготавляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал: ..
Підставка для лаків
Підставка під лак виготавляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 70 мм ;
висота: 132 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 87 мм

| Характеристика | |
| Высота | 132 мм |
| Глубина | 87 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 70 мм |
