Підставка під окуляри 170 x 314 x 3 мм.
- 70.00грн.
- 10 або більше 65.00грн.
- Модель: 800
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під окуляри Підставка під окуляри виготавляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. мате..
Підставка під окуляри
Підставка під окуляри виготавляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 170 мм ;
висота: 314 мм ;
товщина: 3 мм ;
глибина: 123 мм

| Характеристика | |
| Высота | 314 мм |
| Глубина | 123 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 170 мм |
