Підставка під рукавиці 92 x 187 x 1.8 мм.
- 26.00грн.
- 10 або більше 23.00грн.
- Модель: 400
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під рукавиці Підставка під рукавиці виготавляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. ма..
Підставка під рукавиці
Підставка під рукавиці виготавляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 92 мм ;
висота: 187 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 67 мм

| Характеристика | |
| Высота | 184 мм |
| Глубина | 65 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 92 мм |
