Підставка під тушь
- 75.00грн.
- 10 або більше 69.00грн.
- Модель: 518
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під туш Підставка під туш виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал:&..
Підставка під туш
Підставка під туш виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 74 мм ;
висота: 217 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 215 мм

| Характеристика | |
| Высота | 217 мм |
| Глубина | 215 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 74 мм |
