Підставка для зарядки телефону
- 30.00грн.
- 10 або більше 25.00грн.
- Виробники Клик сервис
- Модель: 606
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для зарядки телефону Підставка для зарядки телефону виготовляється з акрилу прозорого і служить для зручного способу зарядки телефону в будь-яких ситуаціях, і місцях, легка у застосуванні, і практична у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.&n..
Підставка для зарядки телефону
Підставка для зарядки телефону виготовляється з акрилу прозорого і служить для зручного способу зарядки телефону в будь-яких ситуаціях, і місцях, легка у застосуванні, і практична у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 77 мм ;
висота: 109 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 37 мм


| Характеристика | |
| Высота | 109 мм |
| Глубина | 37 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Реклама|Торговые магазины|Уличная торговля |
| Тип | Вертикальный |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 77 мм |
