Підставка під телефони, планшеты, чехлы с ценнико держателем .
- 17.00грн.
- 100 або більше 14.00грн.
- Виробники Клик сервис
- Модель: 607
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під телефони, планшети, чохли з цінником тримачем. Підставка під мобільні чохли виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипі..
Підставка під телефони, планшети, чохли з цінником тримачем.
Підставка під мобільні чохли виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розташування товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 40 мм ;
висота: 84 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 66 мм

| Характеристика | |
| Высота | 84 мм |
| Глубина | 66 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Сфера использования | Реклама|Торговые магазины|Уличная торговля |
| Тип | Вертикальный |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 40 мм |
