Підставка під помаду
- 25.00грн.
- 50 або більше 21.00грн.
- Модель: 516
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для помади 106 x 40 x 1.8 мм. Підставка під помаду виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування помади, лаків на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформац..
Підставка для помади 106 x 40 x 1.8 мм.
Підставка під помаду виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розташування помади, лаків на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 106 мм ;
висота: 40 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 70 мм

| Характеристика | |
| Высота | 40 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 106 мм |
