Підставка під ножі
- 160.00грн.
- 10 або більше 151.00грн.
- Модель: 701
- Наявність: Немає в наявності
Підставка для ножів Підставка під 6 ножів виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал: ..
Підставка для ножів
Підставка під 6 ножів виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 115 мм ;
висота: 200 мм ;
товщина: 3 мм ;
глибина: 205 мм

| Характеристика | |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 205 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 115 мм |
