Серветниця
- 25.00грн.
- 20 або більше 22.00грн.
- Модель: 702
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під серветки Підставка для серветок виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розміщення серветок на столах, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку. матеріал: Акри..
Підставка під серветки
Підставка для серветок виготовляється з акрилу прозорого і служить для гарного розміщення серветок на столах, які зручні та легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 120 мм ;
висота: 92 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 30 мм

| Характеристика | |
| Высота | 92 мм |
| Глубина | 30 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 120 мм |
