Підставка під сережки
- 13.00грн.
- 200 або більше 10.00грн.
- Модель: 1700
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під сережки 80 x 82 x 1.8 мм. Підставка під сережки виготовляються з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підс..
Підставка під сережки 80 x 82 x 1.8 мм.
Підставка під сережки виготовляються з акрилу прозорого і служить для гарного розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вигляд. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 80 мм ;
висота: 82 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 30 мм

| Характеристика | |
| Высота | 82 мм |
| Глубина | 29 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 80 мм |
