Підставка під сережки
- 35.00грн.
- 30 або більше 32.00грн.
- Модель: 1701
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під сережки 125 x 216 x 3 мм. Підставка під сережки виготовляються з акрилу прозорого та служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на під..
Підставка під сережки 125 x 216 x 3 мм.
Підставка під сережки виготовляються з акрилу прозорого та служить для красивого розташування продукції на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, та практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 125 мм ;
висота: 216 мм ;
товщина: 3 мм ;
глибина: 64 мм

| Характеристика | |
| Высота | 216 мм |
| Глубина | 64 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 125 мм |
