Куточок покупця Куток споживача настільний под А4 и А5 формат
- 690.00грн.
- 10 або більше 650.00грн.
- Модель: 2500
- Наявність: Немає в наявності
Кут споживача настільний під А4 і А5 формат 283 x 303 x 3 мм. Інформаційний стенд виготовляється з акрилу прозорого та служить для красивого розташування на столах і стійках магазинів, який зручний і легкий у застосуванні, та практичний у використанні, має приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу ..
Кут споживача настільний під А4 і А5 формат 283 x 303 x 3 мм.
Інформаційний стенд виготовляється з акрилу прозорого та служить для красивого розташування на столах і стійках магазинів, який зручний і легкий у застосуванні, та практичний у використанні, має приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 283 мм ;
висота: 303 мм ;
товщина: 3 мм ;
глибина: 138 мм

| Характеристика | |
| Высота | 303 мм |
| Глубина | 138 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 3 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 283 мм |
