Цінникотримач из акрила L-подібний 21 x 44 x18мм
- 7.00грн.
- 200 або більше 6.00грн.
- Модель: 1013
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 21 x 44 x 1.8 мм. Цінникотримувач під формат 21 x 44 x18 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, та практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримув..
Цінник 21 x 44 x 1.8 мм.
Цінникотримувач під формат 21 x 44 x18 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого та служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, та практичні у використанні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 21 мм ;
висота: 44 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 18 мм

| Характеристика | |
| Высота | 44 мм |
| Глубина | 18 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 21 мм |
