Цінникотримач из акрила L-подібний 41 x 24 *15 мм
- 8.00грн.
- 200 або більше 7.00грн.
- Модель: 1014
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 41 x 24 x 1.8 мм. Цінникодержувач під формат 41*24*15 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у використанні, і практичні в застосуванні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникодержув..
Цінник 41 x 24 x 1.8 мм.
Цінникодержувач під формат 41*24*15 мм, підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у використанні, і практичні в застосуванні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникодержувач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 41 мм ;
висота: 24 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 15 мм

| Характеристика | |
| Высота | 24 мм |
| Глубина | 15 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 41 мм |
