Цінникотримач из акрила L-подібний 44 x 61 x 1.8 мм
- 9.00грн.
- 200 або більше 8.00грн.
- Модель: 1016
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 44 x 61 x 1.8 мм. Цінникодержувач під формат 44 x 61 x 1.8 мм., підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у використанні, і практичні в застосуванні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію ..
Цінник 44 x 61 x 1.8 мм.
Цінникодержувач під формат 44 x 61 x 1.8 мм., підставка для цінника виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у використанні, і практичні в застосуванні.Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникодержувач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 61 мм ;
висота: 44 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 18 мм

| Характеристика | |
| Высота | 44 мм |
| Глубина | 18 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 61 мм |
