Цінникотримач из акрила L-подібний 40 x 32 x 1.8 мм
- 12.00грн.
- 200 або більше 11.00грн.
- Модель: 1021
- Наявність: Немає в наявності
Цінник 40 x 32 x 1.8 мм. Цінникотримувач під формат 40 x 32 x 1.8 мм., підставка для цінника виготавляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготавляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на ціннико..
Цінник 40 x 32 x 1.8 мм.
Цінникотримувач під формат 40 x 32 x 1.8 мм., підставка для цінника виготавляється з акрилу прозорого і служить для розміщення цін продукції на столах і стійках, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні.Є можливість виготавляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на цінникотримувач.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 40 мм ;
висота: 32 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 16 мм

| Характеристика | |
| Высота | 32 мм |
| Глубина | 16 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 40 мм |
