Візитниця настільна, подставка под визитки.
- 27.00грн.
- 10 або більше 25.00грн.
- Модель: 1103
- Наявність: Немає в наявності
Візитниця 100 x 62 x 42 мм. Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами. матеріал: Акрил; колір: Прозорий; ширина: 100 мм ; висота: 62 мм ; товщина: 1.8 мм ; глибина: 42 мм ..
Візитниця 100 x 62 x 42 мм.
Настільна візитниця виготовляється з акрилу прозорого і служить для розміщення невеликої кількості візиток на столах і стійках. Можливе виготовлення за індивідуальними розмірами.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 100 мм ;
висота: 62 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 42 мм

| Характеристика | |
| Высота | 62 мм |
| Глубина | 42 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 100 мм |
