Гірка під товар 120 x 200 x 3 и 1.8 мм.
- 67.00грн.
- 200 або більше 55.00грн.
- Модель: 2405
- Наявність: Немає в наявності
Гірка під товар Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки. Товщина акрилу ..
Гірка під товар
Гірка під товар виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на гірки.
Товщина акрилу 1.8 мм - 67 грн. ( від 200 шт. - 55 грн.)
Товщина акрилу 3 мм - 98 грн. (від 200 шт. - 82 грн.)
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 120 мм ;
висота: 200 мм ;
товщина: 3 і 1.8 мм ;
глибина: 200 мм

| Характеристика | |
| Высота | 200 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 120 мм |
