Підставка для ручок 65 x 169 x 1.8 мм.
- 29.00грн.
- 10 або більше 26.00грн.
- Модель: 501-1
- Наявність: Немає в наявності
Підставка під ручки і олівці Підставка під ручки і олівці на 7 штук виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформац..
Підставка під ручки і олівці
Підставка під ручки і олівці на 7 штук виготовляється з акрилу прозорого і служить для красивого розміщення товару на столах і стійках магазинів, які зручні і легкі у застосуванні, і практичні у використанні, мають приємний зовнішній вид. Є можливість виготовляти індивідуальні розміри, також наносимо зображення логотипів або іншу інформацію на підставку.
матеріал: Акрил;
колір: Прозорий;
ширина: 65 мм ;
висота: 169 мм ;
товщина: 1.8 мм ;
глибина: 77 мм

| Характеристика | |
| Высота | 169 мм |
| Глубина | 77 мм |
| Материал | Акрил |
| Материал изготовления подставки | Акрил |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Прозрачный |
| Толщина | 1,8 мм |
| Цвет | прозрачные |
| Ширина | 65 мм |
